reklama
reklama
30. 5. 2016 | poslední aktualizace: 30. 5. 2016  18:17

Martin Ralbovský výkonným ředitelem inkasní agentury Cash Collectors

Inkasní agentura Cash Collectors posílila svůj tým o Martina Ralbovského, který nastupuje na pozici výkonného ředitele. Zkušený manažer Martin Ralbovský přichází z GE Money Bank, kde byl zodpovědný zejména za vymáhací strategie a správu portfolií v mimosoudním i soudním vymáhání.
-rkp
Martin Ralbovský, výkonný ředitel inkasní agentury Cash Collectors
Martin Ralbovský, výkonný ředitel inkasní agentury Cash Collectors
autor: archiv

Martin Ralbovský (33) studoval Matematicko-fyzikální fakultu a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze a Fakultu informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, kde získal v roce 2009 doktorát. V témže roce nastoupil do GE Money Bank, kde působil nejprve jako analytik zabývající se vývojem a reportingem vymáhacích strategií a posléze jako manažer zodpovědný mj. za procesy soudního vymáhání a exekuce, outsourcing vymáhání živých i ukončených smluv pomocí externích vymáhacích agentur a field collectorů GE Money Bank a GE Money Auto, včetně insolvence, dědictví a prodeje jejich pohledávek.

Inkasní agentura Cash Collectors byla založena v roce 2007 jako akciová společnost úzce spolupracující s advokátní kanceláří Havel, Holásek & Partners. Zabývá se vymáháním a správou portfolií obtížně vymahatelných pohledávek.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama