reklama
reklama
25. 5. 2016 | poslední aktualizace: 25. 5. 2016  15:30

Roman Kohout ekonomickým ředitelem Českého rozhlasu

Novým ředitelem Ekonomiky a správy Českého rozhlasu se od 20. června stane Roman Kohout, který do veřejnoprávního sektoru přichází z pozice finančního ředitele společnosti Auto Corson.
-rkp
Roman Kohout, ekonomický ředitel Českého rozhlasu
Roman Kohout, ekonomický ředitel Českého rozhlasu
autor: archiv

Roman Kohout má dlouholeté zkušenosti z oboru finančních služeb, informačních technologií a výrobního sektoru, kde zastával funkce na úrovni vrcholného managementu. V posledních několika letech působil jako projektový manažer v oblasti restrukturalizací a strategického projektového řízení.

Nový ředitel Ekonomiky a správy Českého rozhlasu prošel řadou renomovaných společností a má zkušenosti například z vedení strategických projektů v rámci skupiny ČSOB či řízení mezinárodních akvizičních projektů v PPF Group. Působil rovněž ve společnostech Ernst & Young, OP Prostějov či Clevermaps.

 „Roman Kohout přichází do rozhlasu z externího prostředí s řadou cenných profesních zkušeností v ekonomické i finanční oblasti. Jsem přesvědčen, že mu tyto zkušenosti pomohou v zajištění odpovědného hospodaření a efektivního využívání finančních prostředků, které jsou naprosto zásadní pro to, aby rozhlas mohl co nejlépe plnit službu veřejnosti,“ řekl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

„Řízení Ekonomiky a správy Českého rozhlasu je pro mě velkou profesní výzvou. Na nové pozici se zaměřím se na rozvoj klíčových oblastí ekonomiky a správy a budu klást důraz na to, aby byl Český rozhlas i nadále v dobré ekonomické kondici a současně aby bylo jeho hospodaření zcela transparentní,“ uvedl Roman Kohout.

Vystudoval ČVUT, fakultu strojního inženýrství.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama