reklama
reklama
9. 5. 2016 | poslední aktualizace: 9. 5. 2016  15:03

Silvie Király posílila advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners se rozšiřuje o další zkušenou právničku, kterou je Silvie Király. Silvie Király, jež má za sebou desetiletou praxi v advokacii, posílí specializovaný M&A tým kanceláře. Ten je s počtem více než 60 právníků včetně 13 partnerů největším týmem na fúze a akvizice ve střední a východní Evropě.
-rkp
Silvie Király, advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners
Silvie Király, advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners
autor: archiv

Silvie Király (36)působí od roku 2006 v advokacii, nejprve jako advokátní koncipientka a posléze jako advokátka. Vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Během studií se účastnila mezinárodních právnických soutěží moot court v nizozemském Haagu a  Washingtonu D.C. Absolvovala také roční studijní pobyt na School of Law na Manchester Metropolitan University ve Velké Británii a následnou půlroční pracovní stáž v kanceláři Amy Tsang & Co. Solicitors v Manchesteru (UK). Z cizích jazyků ovládá plynně angličtinu.

„Díky dlouholetému, systematicky rozvíjenému odbornému know-how a největší koncentraci elitních právníků dosahuje naše kancelář v oblasti fúzí a akvizic dlouhodobě vynikajících výsledků a je schopna obstát v konkurenci mezinárodních právnických firem. Podle renomovaných zahraničních ratingů jsme od roku 2008 na první příčce z hlediska počtu uskutečněných transakcí v České republice. Jsem proto rád, že s příchodem Silvie Király získáváme další zkušenou posilu,“ říká k personálnímu posílení kanceláře její řídící partner Jaroslav Havel.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama