reklama
reklama
2. 5. 2016 | poslední aktualizace: 2. 5. 2016  11:15

Gabriela Bechynská přichází do Mondelez Czech Republic

Do společnosti Mondelez Czech Republic nastupuje na pozici Corporate & Government Affairs Manager Gabriela Bechynská. Jejím úkolem bude řízení externí i interní komunikace a budování vztahů se státní správou na celostátní i regionální úrovni. Bude mít na starosti také spolupráci s agenturami na českém a slovenském trhu.
-rkp
Gabriela Bechynská, Corporate & Government Affairs Manager společnosti Mondelez Czech Republic
Gabriela Bechynská, Corporate & Government Affairs Manager společnosti Mondelez Czech Republic
autor: archiv

Gabriela Bechynská dosud pracovala jako mluvčí a specialistka public relations v Grantové agentuře ČR. Předtím čtrnáct let působila v PR agentuře Donath Business & Media. Mezi její hlavní klienty zde patřil například řetězec supermarketů BILLA, u kterého čtyři roky zastávala pozici externí tiskové mluvčí. Již druhým rokem je Gabriela Bechynská místopředsedkyní profesní organizace PR Klub.

„Hlavním úkolem naší nové kolegyně v několika příštích měsících bude zajištění komunikace v souvislosti s plánovaným podzimním slavnostním otevřením nové výrobní haly naší továrny v Opavě,“ říká Ludwig Askemper, generální ředitel Mondelēz International pro Českou republiku a Slovensko.

Výrobní závod v Opavě patří mezi nejvýznamnější továrny v rámci skupiny Mondelēz International v Evropě.  Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama