reklama
reklama
27. 4. 2016 | poslední aktualizace: 27. 4. 2016  13:56

David Šiška generálním ředitelem e-shopu Bonami, dosavadní CEO a zakladatel Václav Štrupl se bude podílet na strategických rozhodnutích

Bonami, e-shop s nábytkem a bytovými doplňky, má nového šéfa. Stal se jím David Šiška, který dosud v Bonami vedl logistiku a zákaznický servis. Měl také na starost expanzi Bonami do Polska a na Slovensko. Dosavadní CEO a zakladatel Václav Štrupl se bude v rámci Bonami dále podílet na strategických rozhodnutích. Současně posílí svoji roli v dalších projektech investiční skupiny Miton, kde je partnerem.
-rkp
David Šiška, generální ředitel e-shopu Bonami
David Šiška, generální ředitel e-shopu Bonami
autor: archiv

David Šiška se CEO Bonami stává poté, co měl od podzimu 2013 na starosti logistiku, zákaznickou podporu a úspěšnou expanzi Bonami do Polska a na Slovensko. Zde Bonami odstartovalo v dubnu 2015 a hned v prvním roce se Slovensko podílelo na celkových tržbách firmy zhruba pětinou (slovenské tržby činily v neúplném prvním roce 50 mil. Kč).

„Bonami od ledna 2013, kdy jsem ho spolu s Mitonem zakládal, vyrostlo mezi největší české e-shopy. Loni jsme dosáhli na tržby 260 mil. Kč a zisk v řadu miliónů Kč, letos je cílem překonat půl miliardy korun. Tým se rozrostl na 50 lidí. Od loňského léta, kdy jsem se stal šestým partnerem Mitonu, bylo jasné, že bude třeba pozici výkonného šéfa Bonami předat,” komentuje změny Václav Štrupl.

Součástí změn je i nová vlastnická struktura Bonami. Zatímco dosud v Bonami držel podíl Václav Štrupl společně s Mitonem, nově se Miton stane 100% vlastníkem firmy. „Bonami budu nadále spoluvlastnit díky svému partnerství v Mitonu. Tyto změny jsou přirozeným vyústěním mé nové role, ve které se mám vedle Bonami více věnovat dalším projektům Mitonu či hledání nových investičních příležitostí,“ vysvětluje Václav Štrupl.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama