reklama
reklama
26. 4. 2016 | poslední aktualizace: 26. 4. 2016  00:00

Jiří Kotulán generálním ředitelem bratislavského hotelu NH Gate One

Od dubna dochází ke změně ve vedení známého bratislavského business hotelu NH Gate One. Novým ředitelem se stal Jiří Kotulán. Vystřídal Danielu Reutterer, která hotel vedla úspěšně několik let a nově se stala generální ředitelkou hotelu NH Wien Airport.
-rkp
Jiří Kotulán, generální ředitel bratislavského hotelu NH Gate One
Jiří Kotulán, generální ředitel bratislavského hotelu NH Gate One
autor: archiv

Jiří Kotulán (39) je manažerem sítě NH Hotel Group od roku 2012. Doposud pracoval na pozici Deputy General Managera v pražském hotelu NH Prague City****. Před nástupem do společnosti NH Hotel Group působil od roku 1998 na různých pozicích ve švýcarském hotelovém řetězci Mövenpick Hotels a Resorts.

Své téměř dvacetileté roční profesní zkušenosti z hotelového odvětví plánuje zúročit i v hotelu NH Gate One. „Mojí prioritou je nekompromisní kvalita poskytovaných produktů a služeb a korektní chování k hostům, zaměstnancům a vlastníkům hotelu,“ uvedl po jmenování Jiří Kotulán.

Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří geocaching a jeho vášní, jak sám říká, je gastronomie.

 

Dle hodnocení žebříčku Expedia Insiders 2015 je hotel Gate One jedním z nejlépe hodnocených hotelů na světě. Hotel provozuje společnost EUROHOTEL, která je součástí portfolia mezinárodní finanční skupiny FPD Group.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama