reklama
reklama
16. 4. 2016 | poslední aktualizace: 16. 4. 2016  15:30

Marek Sypek jmenován do pozice Managing Director Poland společnosti Stock Spirits Group PLC

Společnost Stock Spirits Group, výrobce značkových lihovin ve střední a východní Evropě, s radostí oznamuje jmenování Marka Sypka na pozici Managing Director Poland s účinností od června 2016.
rkp
Marek Sypek, Managing Director Poland společnosti Stock Spirits Group PLC
Marek Sypek, Managing Director Poland společnosti Stock Spirits Group PLC
autor: Stock Spirits

Marek Sypek přebírá plnou odpovědnost za vedení Stock Polska, bude sídlit ve Varšavě. Nahrazuje Iana Croxforda, který byl dočasným Managing Director Poland od ledna 2015. Ian se vrátí na svoji pozici COO skupiny.

Marek Sypek má řadu zkušeností v oblasti FMCG jak v tzv. blue chip společnostech, tak ve firmách s podporou private equity. Přichází ze společnosti Agros-Nova Holding, jednoho z předních polských výrobců nápojů, džemů a konzervovaných zeleninových produktů. V této společnosti zastával pozici CEO. Mezi jeho úspěchy patří nastartování významného růstu zisku.

Předtím pracoval jako Managing Director pro CEE u Johnson & Johnson. Dohlížel na úspěšné období růstu a začlenění Pfizer Consumer Health do společnosti, také zvýšil ziskovost celé EMEA divize. Dříve pracoval jako General Manager v BIC Polska, kde v letech 2001 až 2005 vedl provoz v Polsku a na Ukrajině.

 „Jsem potěšen, že můžeme u nás přivítat tak talentovaného člověka s vůdčími schopnostmi. Věřím, že v Markovi získáváme důležitou posilu v rámci celé skupiny, a to v období, kdy se vracíme k růstu. Jako CEO v Agros-Nova získal široké zkušenosti a porozumění potravinářského a nápojového průmyslu, také skvěle rozumí obchodnímu prostředí v Polsku,“ řekl Chris Heath, CEO Stock Spirits Group.

Autoři: rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama