reklama
reklama
14. 4. 2016 | poslední aktualizace: 14. 4. 2016  18:31

Pavel Kubička jmenován generálním ředitelem GE Money Leasing

Společnost GE Money Leasing vede od 1. dubna Pavel Kubička. Do funkce generálního ředitele přišel z Raiffeisenbank, kde působil šest let na postu ředitele Corporate Development. V pozici nahradil Tomáše Chrusta, který nadále zůstává činný ve skupině GE Capital.
-rkp
Pavel Kubička, generální ředitel GE Money Leasing
Pavel Kubička, generální ředitel GE Money Leasing
autor: archiv

Pavel Kubička před nástupem na post generálního ředitele GE Money Leasing sbíral zkušenosti v korporátním bankovnictví i v manažerském poradenství. Kariéru zahájil v roce 1995 v poradenské společnosti McKinsey & Company. Působil zde osm let, pracoval na projektech v zemích střední a severní Evropy v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, biotechnologií a v chemickém průmyslu. Od dubna 2004 řídil divizi Corporate Commercial Strategy v HVB a po její integraci se Živnostenskou bankou v nově vzniklé UniCredit Bank. Byl zodpovědný za segmentový a produktový management, strategické projekty a elektronické a internetové distribuční kanály v oblasti korporátního bankovnictví. V roce 2010 Pavel Kubička přestoupil do Raiffeisenbank, kde převzal pozici ředitele Corporate Development a v korporátním bankovnictví zodpovídal za strategii, segmentový management, produkty, podporu prodeje a za akceptaci platebních karet.

Pavel Kubička vystudoval molekulární biologii a genetiku na Karlově univerzitě v Praze, kde získal magisterský titul. Poté vystudoval Rochester Institute of Technology, kde získal titul MBA.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama