reklama
reklama
13. 4. 2016 | poslední aktualizace: 13. 4. 2016  17:45

Veronika Horáková ředitelkou péče o zaměstnance Air Bank

Novou ředitelkou oddělení Péče o zaměstnance a členkou nejvyššího vedení Air Bank se od 1. dubna 2016 stala Veronika Horáková. Se svým týmem se soustředí na podporu a rozvoj zaměstnanců i celé firemní kultury. Na pozici nahradila Karolinu Šrámkovou, která se po téměř sedmi letech práce v bance rozhodla věnovat studiu v zahraničí a projektům, které jí přijdou do cesty.
-rkp
Veronika Horáková, ředitelka oddělení Péče o zaměstnance a členka nejvyššího vedení Air Bank
Veronika Horáková, ředitelka oddělení Péče o zaměstnance a členka nejvyššího vedení Air Bank
autor: Jonathan Ksajt

Veronika Horáková doteď vedla v Air Bank tým Partnerů péče o zaměstnance retailové divize. Celkově se v oboru pohybuje deset let. Před příchodem do Air Bank sbírala zkušenosti ve společnostech Česká Pojišťovna, GE Money Bank nebo Top Vision. V nich se kromě role byznys partnera pro různé divize zaměřovala na projekty v oblasti manažerského rozvoje, řízení talentů nebo změn firemní kultury.

Poslední roky se věnuje studiu koučinku a jeho praktickému a efektivnímu používání v praxi. Speciálně se pak zaměřuje na rozvoj a dynamiku skupin.

Ve svém volném čase ráda cestuje nebo si čte o historii, především o evropských dějinách. Baví ji také pohyb na horách, kde si ráda nazuje lyže nebo běžky, případně se věnuje skialpinismu.   

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama