reklama
reklama
8. 4. 2016 | poslední aktualizace: 8. 4. 2016  18:30

Thilo Hoffmann novým partnerem Taylor Wessing Praha

Právnická kancelář Taylor Wessing Praha oznámila změnu ve svém týmu. Thilo Hoffmann se stal novým partnerem a rozšířil tak dosavadní šestičlennou partnerskou základnu společnosti. Zaměří se především na oblast fúzí a akvizic, na obchodní právo, transakční poradenství, kapitálové trhy a díky své sektorové specializaci se stane také členem pracovní skupiny pro oblast automobilového průmyslu.
-rkp
Thilo Hoffmann, partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha
Thilo Hoffmann, partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha
autor: archiv

Thilo Hoffmann (49) před započetím kariéry v advokacii pracoval pro Evropskou komisi a Evropský parlament. Do společnosti Taylor Wessing Praha přichází z kanceláře Weinhold Legal (EY), kde zastával pozici partnera a vedoucího skupiny pro německy mluvící země. Specializuje se mimo jiné také na lokální a mezinárodní restrukturalizace podniků.

Narodil se v Německu, hovoří plynně anglicky a francouzsky a dorozumí se také česky a španělsky. Práva vystudoval na univerzitě v Bratislavě.

„Příchod Thila Hoffmanna nás velmi těší a jsme přesvědčeni, že bude pro náš tým velkým přínosem, zejména pokud jde o jeho specializace,“ říká vedoucí partner Taylor Wessing Praha Erwin Hanslik. „Rozšíření kruhu partnerů Taylor Wessing Praha je jasným důkazem růstu firmy v regionu střední a východní Evropy.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama