reklama
reklama
7. 4. 2016 | poslední aktualizace: 7. 4. 2016  10:35

Štěpán Karoch posilou týmu Shoptet

V březnu letošního roku do společnosti Shoptet, která nabízí pronájem e-shopů a on-line pokladní systém, nastoupil na pozici Direct Sales Managera Štěpán Karoch. Jeho hlavním úkolem bude podpora služby Pokladna a její komunikace směrem k majitelům kamenných prodejen.
-rkp
Čtěte více o: personálie | obchod | e-shop | pokladna | systém
Štěpán Karoch, Direct Sales Manager společnosti Shoptet
Štěpán Karoch, Direct Sales Manager společnosti Shoptet
autor: archiv

Štěpán Karoch (27) přichází ze společnosti Storyous.com, kde pracoval na pozici Sales Team Managera pro Čechy a má bohaté zkušenosti s prodejem pokladních systému. Během své kariéry pracoval také v bankovním sektoru na obchodních pozicích.

V Shoptetu bude zastávat pozici Direct Sales Managera a bude mít na starosti podporu pokladního on-line systému Pokladna, který umožňuje jednotnou správu e-shopu a kamenného obchodu. Bude se soustředit na majitele kamenných prodejen a osobní prodej.

„Shoptet není už jen o e-shopech. Nabízíme on-line pokladní systém, který ocení i majitelé kamenného obchodu, který využívá našich znalostí z e-shopů a posouvá prodej a služby o krok dál. Pokladna je samozřejmě připravena na zavedení EET. Věřím, že Štěpán díky svým předchozím zkušenostem pomůže tuto naši službu dostat do širšího povědomí světa off-line obchodů,“ komentuje Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama