reklama
reklama
6. 4. 2016 | poslední aktualizace: 6. 4. 2016  17:32

Irena Slabá posílila právní tým bpv BRAUN PARTNERS

Pražská pobočka bpv BRAUN PARTNERS opět rozšiřuje své řady o novou právní posilu, advokátku Irenu Slabou. Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS tento rok slaví 10 let svého působení. Řadí se mezi přední mezinárodní advokátní kanceláře v České republice i na Slovensku. Zároveň je také zakládajícím členem bpv LEGAL, mezinárodní aliance advokátních kanceláří, působící ve střední a východní Evropě.
-rkp
Irena Slabá, bpv BRAUN PARTNERS
Irena Slabá, bpv BRAUN PARTNERS
autor: archiv

Irena Slabá nabyla dlouhodobou právní praxi zejména v advokátní kanceláři PRK Partners. Během svého působení se vedle agendy spojené s občanskoprávními a obchodněprávními spory věnovala například insolvenčnímu řízení.

bpv BRAUN PARTNERS se bude věnovat právnímu poradenství s orientací na vedení sporů a rozhodčí řízení, zaměří se také na řešení insolvence a restrukturalizaci společností, a zároveň poskytne své právní služby klientům kanceláře v oblasti práva obchodních společností a nemovitostí.

Vystudovala právo na Masarykově univerzitě v Brně. Dále studovala na právnické fakultě Universität des Saarlandes v Saarbrückenu v Německu. Titul JUDr. získala na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Hovoří plynule německy a anglicky.

Mezi její koníčky patří horská turistika, četba a samozřejmě její rodina.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama