reklama
reklama
4. 4. 2016 | poslední aktualizace: 4. 4. 2016  17:30

Radek Hovorka řídí finance společnosti Český Aeroholding, Zuzana Prokopcová odchází na mateřskou dovolenou

Novým místopředsedou představenstva Českého Aeroholdingu se od 1. dubna 2016 roku stal Radek Hovorka. Bude zodpovědný za oblast financí a účetnictví, daní, controllingu a informačních technologií. Jeho úkolem bude především pokračovat v zefektivňování skupiny Český aeroholding.
-rkp
Radek Hovorka, místopředseda představenstva Českého Aeroholdingu
Radek Hovorka, místopředseda představenstva Českého Aeroholdingu
autor: Petr Adámek

Radek Hovorka získal zkušenosti z oblasti ekonomie, financí a auditu  díky svému dlouholetému působení v mezinárodních firmách, jako jsou IBM nebo PricewaterhouseCoopers Audit. Do společnosti Český Aeroholding přichází z IBM Česká republika, kde posledních pět let působil jako finanční ředitel a jednatel společnosti. V IBM zároveň od roku 2012 zastával pozici finančního ředitele pro region zahrnující Česko, Slovensko a Maďarsko. Během svého působení v IBM se ve finanční oblasti spolupodílel na transformaci české pobočky směrem k poskytování komplexních řešení a IT služeb s vysokou přidanou hodnotou.

„Transparentní podnikání s efektivně řízenými financemi je pro nás jednou z klíčových hodnot, což je důvod, proč jsme sáhli po zkušeném odborníkovi s dlouholetou praxí. Vzhledem k faktu, že je naším cílem pokračovat v zefektivňování celé skupiny, snižování nákladů, ale i zlepšování našeho ratingu, jsou pro nás zkušenosti Radka Hovorky velmi cenné,“ říká Václav Řehoř, předseda představenstva Českého Aeroholdingu.

Vystudoval účetnictví a finanční řízení podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze a je držitelem diplomu Asociace certifikovaných účetních (ACCA) v oblasti mezinárodního finančního reportingu.

Radek Hovorka nahradí ve funkci dosavadní místopředsedkyni představenstva Českého Aeroholdingu Zuzanu Prokopcovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama