reklama
reklama
29. 3. 2016 | poslední aktualizace: 29. 3. 2016  08:05

Vladislav Polách a Jan Kobliha řídí zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu a v Casablance

CzechTrade, agentura na podporu exportu, řízená Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky, oznámila změnu na postech ředitelů zahraničních kanceláří. Novým ředitelem zahraniční kanceláře agentury v Istanbulu se stal Vladislav Polách. Zastoupení v Casablance nově vede Jan Kobliha.
-rkp
Vladislav Polách (Istanbul) a Jan Kobliha (Casablanca), ředitelé zahraničních kanceláří agentury CzechTrade
Vladislav Polách (Istanbul) a Jan Kobliha (Casablanca), ředitelé zahraničních kanceláří agentury CzechTrade
autor: archiv

Vladislav Polách (ZK Istanbul) působil od roku 2013 na několika pozicích v centrále agentury CzechTrade. Pracoval v Centru informačních služeb a jako konzultant pro obor stavebnictví, spotřební zboží a služby se podílel na uspořádání několika incomingových akcí zahraničních firem, jako byl například Sourcing day Kaufland, Debenhams apod. Vystudoval evropská studia na Palackého a Karlově univerzitě. Vladislav Polách mluví anglicky a francouzsky a učí se také turecky. Je mu 27 let a ve volném čase se rád věnuje plavání a cestování do méně známých destinací.

Jan Kobliha (ZK Casablanca) začal pro agenturu CzechTrade pracovat v roce 2015 nejprve jako konzultant v oddělení strojírenství. Před tím se věnoval datovému marketingu ve společnosti SAP Business Services Centre Europe. Je absolventem oboru mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Hovoří plynně anglicky, francouzsky a německy. Je mu 27 let a mezi jeho zájmy patří četba, kolektivní sporty a rodina.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama