reklama
reklama
22. 3. 2016 | poslední aktualizace: 22. 3. 2016  11:40

Aleš Sedlák a Lukáš Němec v čele dceřiných společností České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny získala nového člena představenstva, kterým je Aleš Sedlák. Do čela představenstva společnosti Erste Grantika Advisory byl zvolen Lukáš Němec.
-rkp
Aleš Sedlák a Lukáš Němec v čele dceřiných společností České spořitelny
Aleš Sedlák a Lukáš Němec v čele dceřiných společností České spořitelny
autor: archiv

Aleš Sedlák se od 15. března 2016 stává novým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS). Bude nově zodpovědný za obchod a také za vlastní distribuční síť SSČS, kterou Buřinka získá díky plánovanému spojení s ČS do domu. Ve funkci nahradí dosavadního člena představenstva Jana Diviše.

Do Finanční skupiny České spořitelny přišel v roce 2012. Nejprve působil v České spořitelně jako obchodní ředitel segmentu mass market, od roku 2015 pak jako předseda představenstva ČS do domu. Ve finančním světě se pohybuje již od roku 1997.

Aleš Sedlák vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze.

 

Lukáš Němec je od 15. března 2016 novým předsedou představenstva společnosti Erste Grantika Advisory (EGA). V Grantice není nováčkem, do společnosti přišel v roce 2006 a od roku 2010 je členem představenstva. Ve funkci nahradil Marcela Babczinskeho.

Ve společnosti EGA začal pracovat jako projektový manažer se specializací na zakázky korporátního sektoru. Postupně se dostávala do vedoucích pozicí projektového management. Patří mezi zakladatele pobočkové sítě EGA.

Lukáš Němec vystudoval Regionální rozvoj na Slezské univerzitě, později přešel na VŠB-TU, kde vystudoval veřejnou ekonomiku. V rámci studií absolvoval zahraniční stáže v Irsku a Belgii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama