reklama
reklama
16. 3. 2016 | poslední aktualizace: 16. 3. 2016  13:05

Jan Havlis generálním ředitelem společnosti Stock Plzeň

Novým generálním ředitelem společnosti STOCK Plzeň-Božkov je od letošního února Jan Havlis. Do managementu největšího českého výrobce lihovin přišel ze společnosti Procter & Gamble po více než deseti let zkušenosti v rychloobrátkovém byznysu, uvedla plzeňská likérka na svých webových stránkách.
-rkp
Jan Havlis, generální ředitel společnosti Stock Plzeň
Jan Havlis, generální ředitel společnosti Stock Plzeň
autor: archiv

Jan Havlis je třetím generálním ředitelem Stocku za posledních 14 měsíců. Vystřídal pověřeného ředitele Jiřího Imrýška, který po několika měsících loňského působení nahradil v létě polského manažera Marka Malinowského. Ten přišel z polské filiálky mateřské nadnárodní skupiny Stock Spirits Group (SSG). Malinowsky nastoupil do Stocku v lednu 2015 za Petra Pavlíka, který vedl firmu téměř šest let.

Jan Havlis začal svoji kariéru v roce 2004 v marketingu společnosti EMCO ČR a o rok později přestoupil do firmy Procter & Gamble Česká republika a Slovensko. Tam zastával logistické a obchodní pozice, včetně postu manažera skladování a logistiky pro střední Evropu a jih a generálního ředitele pro Kypr, Maltu a Island.

 

Podnik má dva měsíce nového finančního ředitele Petra Kasu, který má více než 15 let zkušeností jako finanční manažer v oblasti rychloobrátkového zboží. Před nástupem do SSG pracoval deset let jako finanční ředitel Douwe Egberts Czech Republic. Svoji kariéru zahájil před 20 lety jako finanční analytik v Eltodo Engineering. Od roku 2000 působil pět let ve společnosti Sara Lee Czech Republic, nejprve na pozici finančního analytika, poté jako manažer.

Dalšími členy managementu likérky jsou manažer pro distribuční značky Tomáš Hejkal a marketingová ředitelka Kateřina Harris, která je v současné době nejdéle působící manažerkou likérky. Tomáš Hejkal přišel do Stocku předloni z odvětví nealkoholických nápojů. Kateřina Harris začala pracovat na pozici marketingové ředitelky v roce 2012.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama