reklama
reklama
16. 3. 2016 | poslední aktualizace: 16. 3. 2016  12:31

Josef Neumann generálním ředitelem PepsiCo i pro jihovýchodní Evropu a vybrané středomořské země

Novým generálním ředitelem společnosti PepsiCo pro Srbsko, Bulharsko, Chorvatsko, Slovinsko, Makedonii, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu a Albánii se stal Josef Neumann. Spolu s balkánskými zeměmi bude mít na starosti také ostrovní Kypr a Maltu, aktivity společnosti bude řídit v neposlední řadě i v Izraeli. Přitom v zemích balkánského poloostrova bude zodpovídat za široké portfolio výrobků v segmentu nealkoholických nápojů.
-rkp
Josef Neumann, generální ředitel PepsiCo pro jihovýchodní Evropu a vybrané středomořské země
Josef Neumann, generální ředitel PepsiCo pro jihovýchodní Evropu a vybrané středomořské země
autor: DIGIFOODSTOCK.COM

 Josef Neumann (41) bude zároveň i nadále z pozice generálního ředitele odpovědný za řízení české a slovenské pobočky PepsiCo. V jejím čele působí od začátku roku 2014. Předtím osm let zastával ve firmě pozici finančního ředitele a jednatele pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Zkušený manažer pracuje ve společnosti PepsiCo celkem již šestnáctým rokem.

 „Hlavním cílem bude zvýšit podíl na trhu s nealkoholickými nápoji na úroveň našeho postavení ve střední Evropě,“ uvedl Josef Neumann s tím, že na Balkáně nabízí PepsiCo podobně jako třeba v České republice své globální a klíčové nápojářské a potravinové výrobky jako je Pepsi Cola nebo chipsy Lay’s. Vedle toho je na tamním trhu i významným hráčem v kategorii snacků, zejména díky akvizici srbské společnosti Marbo v roce 2008.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama