reklama
reklama
9. 3. 2016 | poslední aktualizace: 13. 3. 2016  20:45

Jan Pošvář bude rozvíjet obchodní příležitosti právnické kanceláře Taylor Wessing Praha

Novým senior business development managerem CEE se v právnické kanceláři Taylor Wessing Praha stal Jan Pošvář. Ve své nové pozici se zaměří především na implementaci a rozvoj uplatňování standardních marketingových nástrojů a databází v souladu s globálními a CEE standardy Taylor Wessing.
-rkp
Jan Pošvář, senior business development manager CEE v právnické kanceláři Taylor Wessing Praha
Jan Pošvář, senior business development manager CEE v právnické kanceláři Taylor Wessing Praha
autor: archiv

Jan Pošvář působil před nástupem do Taylor Wessing Praha na obdobné pozici v advokátních kancelářích Schönherr a Kinstellar. Zkušenosti v oblasti komunikace a marketingu získal také ve společnosti ČEZ.

V advokátní kanceláři Taylor Wessing Praha bude odpovědný především za rozvoj a koordinaci nových obchodních příležitostí a za zpracování a uplatňování CEE projektů v oblastech business developmentu, marketingu a korporátní identity.

„Chápeme, že pro stabilitu a další rozvoj každé firmy je klíčové budování jednotné identity a posilování dobrého jména. Proto jsme rádi, že můžeme v našem týmu přivítat odborníka, který nám pomůže držet správný směr v oblasti marketingu a rozvoje obchodních příležitostí,“ říká partner Taylor Wessing Praha Erwin Hanslik.

Jan Pošvář je členem správní rady obecně prospěšné společnosti Nadání a dovednosti, je svobodný a mezi jeho záliby patří například běhání, cyklistika, literatura nebo etiketa.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama