reklama
reklama
7. 3. 2016 | poslední aktualizace: 7. 3. 2016  10:04

PwC Legal posilují dva noví koncipienti Jaroslav Srb a Nina Valešová

Jaroslav Srb a Nina Valešová posilují tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal. Jaroslav Srb mluví plynně japonsky a bude mimo jiné poskytovat služby především klientům z japonského prostředí. Nina Valešová se bude věnovat oblasti M&A a restrukturalizacím.
-rkp
Jaroslav Srb a Nina Valešová, mezinárodní advokátní kancelář PwC Legal
Jaroslav Srb a Nina Valešová, mezinárodní advokátní kancelář PwC Legal
autor: archiv

Jaroslav Srb vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a v rámci programu Erasmus studoval na univerzitě ve Štrasburku. Zároveň absolvoval stáž při Stálé misi ČR při Radě Evropy ve Štrasburku. Zkušenosti s právem získal v advokátní kanceláři Císař, Češka, Smutný a spol. a advokátní kanceláři JUDr. Jaroslav Srb. Kromě japonštiny ovládá perfektně angličtinu a francouzštinu.

 

Nina Valešová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2015 vedla projekt Vzdělávání na venkově ve společnosti CIRCLE Education s.r.o. Během studia absolvovala odbornou stáž při Exekutorském úřadě Prahy 10, kde se věnovala insolvencím a nemovitostnímu právu. Své zkušenosti získala také v advokátních kancelářích Clifford Chance a Weil, Gotshal & Manges. Hovoří plynně anglicky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama