reklama
reklama
21. 2. 2016 | poslední aktualizace: 21. 2. 2016  15:08

Radek Vlk jmenován Chief Operating Officer společnosti Wincott People Group

Do funkce Chief Operating Officer a člena představenstva společnosti Wincott People Group byl jmenován Radek Vlk. Společnost s konsolidovaným obratem téměř 3/4 mld. Kč se zabývá personálním leasingem asi pro stovku klientů především v oblasti automobilového průmyslu a strojírenství a působí hlavně na trzích České Republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a Polska.
-rkp
Radek Vlk, Chief Operating Officer společnosti Wincott People Group
Radek Vlk, Chief Operating Officer společnosti Wincott People Group
Martin Malý">autor: Martin Malý

Radek Vlk bude ve své nové pozici odpovědný za strategický rozvoj Wincott People a za rozvoj franšízy v České republice, na Slovensku, v Německu a Rakousku. Mezinárodní skupina Wincott People se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců především dělnických profesí - kvalifikovaných i nekvalifikovaných - a jejich dočasné přidělení do firem hlavně v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu i v dalších odvětvích.

Radek Vlk se v oblasti mezinárodního vrcholového managementu pohybuje již 20 let, z toho poslední tři roky jako Operating Officer Wincott People pro zahraniční trhy. Své předchozí znalosti a zkušenosti načerpal mj. v mezinárodní společnosti Queensway Restaurant Limited, kde byl odpovědný za rozvoj restaurací KFC a Pizza Hut na Slovensku a v Rakousku, dále ve společnosti Rodamco, kde odpovídal za Obchodní centrum Chodov. Předtím působil jako ředitel Freeport - Obchodní centrum Hatě a jako provozní ředitel AmRest se zodpovědností za řízení a rozvoj restaurací KFC v ČR a Polsku. Hovoří česky, anglicky, polsky a rusky.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama