reklama
reklama
8. 2. 2016 | poslední aktualizace: 8. 2. 2016  00:00

Jacek Pawlak prezidentem společnosti Toyota Central Europe (TCE)

Společnost Toyota Central Europe (TCE) zveřejnila podrobnosti k personálním změnám, které jsou platné od 1. ledna 2016. Jacek Pawlak se stává novým prezidentem TCE, nadále bude řídit i zastoupení značky v Polsku. Odcházející Shingo Kato bude nově působit ve společnosti Toyota Financial Services a stane se Senior Vice Presidentem.
-rkp
Jacek Pawlak, prezident společnosti Toyota Central Europe (TCE)
Jacek Pawlak, prezident společnosti Toyota Central Europe (TCE)
autor: archiv

Jacek Pawlak, který doposud vedl zastoupení značky v Polsku, je nově zodpovědný i za celé TCE. Ve společnosti Toyota pracuje od roku 1991 a 15 let působil na různých pozicích v Polsku a také na evropské centrále značky Toyota Motor Europe. V lednu 2012 byl jmenován do funkce prezidenta Toyota Motor Poland. Pod jeho vedením se Toyota stala v roce 2015 druhou nejprodávanější značkou vozů v Polsku, když získala na trhu osobních aut přes 10 % s 36 469 prodanými automobily.

Jacek Pawlak má magisterský titul v oboru automobilového inženýrství a PhD. v oboru ekonomie.

Shingo Kato bude čelit novým výzvám v japonské Nagoji coby Senior Vice President ve společnosti Toyota Financial Services. Shingo Kato byl prvním prezidentem TCE a pomohl vytvořit a úspěšně zavést její organizační strukturu. Předtím působil jako prezident společností Toyota Motor Czech a Toyota Motor Hungary.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama