reklama
reklama
20. 10. 2015 | poslední aktualizace: 2. 2. 2016  23:23

Eva Bendlová výkonnou ředitelkou AFI

Eva Bendlová byla Řídícím výborem Sdružení pro zahraniční investice - AFI jmenována do funkce výkonné ředitelky. Na starost tak bude mít vedení výkonného týmu asociace, koordinaci klíčových projektů, rozvoj strategických partnerství, rozvoj a podporu marketingových aktivit v ČR i v zahraničí a řešení vybraných legislativních otázek.
Eva Bendlová, výkonná ředitelka AFI
Eva Bendlová, výkonná ředitelka AFI
AFI

Sdružení pro zahraniční investice (AFI) je nevládní nezisková organizace pro podporu přímých zahraničních investic, rozvoje českého podnikatelského prostředí, exportu investic a investičních služeb a spolupráce mezi firmami a výzkumnou sférou, která reprezentuje skupinu renomovaných českých a nadnárodních firem působících na českém trhu.

Eva Bendlová působí v AFI více než 4 roky. Dříve zde zastávala pozici Projektové manažerky a následně Team leadera. Předtím pracovala v mezinárodní komunikační agentuře Fleishman-Hillard, kde se věnovala realizaci komunikačních strategií například pro firmy Tesco, EY, M.C.Triton, J&T Banka, AWD ČR a další.

Vystudovala obory Marketingová komunikace PR a Mediální komunikace na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Svůj volný čas věnuje nejraději aktivnímu odpočinku. Má ráda přírodu a cestování.

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama