reklama
reklama
25. 1. 2016 | poslední aktualizace: 26. 1. 2016  14:38

Rolf Pekař obchodním ředitelem pro export společnosti LINET Group

Výrobce zdravotnických lůžek LINET Group obsadil do pozice globálního obchodního ředitele pro export segmentu nemocničních lůžek pana Rolfa Pekaře. Bude zodpovědný za obchodní strategii zaměřenou na rychle rostoucí trhy v Latinské Americe, Středním Východu, Asii a Pacifiku a také za blízké trhy ve Střední a Východní Evropě včetně České republiky a Slovenska.
-rkp
Rolf Pekař, obchodní ředitel pro export společnosti LINET Group
Rolf Pekař, obchodní ředitel pro export společnosti LINET Group
autor: archiv

Rolf Pekař se 13 let věnoval rozvoji obchodu a řízení poboček společnosti Cegedim, předního světového poskytovatele CRM řešení a databázových služeb pro segment „life science“. Působil v oblasti Střední Evropy, Latinské Ameriky a Asie.

 

 

Rolf Pekař bude globálně zodpovědný za obchodně exportní aktivity s cílem podpořit tržní strategii skupiny dosahovat bezkonkurenčního růstu příjmů. V LINETu bude mít na starosti obchodní strategii zaměřenou na rychle rostoucí trhy v Latinské Americe, Středním Východu, Asii a Pacifiku a také za blízké trhy ve Střední a Východní Evropě včetně České republiky a Slovenska. Regionální týmy tak povede ke splnění stanovených cílů.

„Zkušenosti a dosavadní výsledky Rolfa Pekaře budou zcela bez pochyby prospěšné celé skupině LINET. Rolf zná světové trhy, má potřebné zkušenosti a znalosti, jsem tedy přesvědčen, že dosáhne velkých úspěchů,“ okomentoval příchod Rolfa Pekaře majitel společnosti LINET Zbyněk Frolík.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama