reklama
reklama
25. 1. 2016 | poslední aktualizace: 25. 1. 2016  16:58

Radomír Němeček obchodním a marketingovým ředitelem kanceláře Obermeyer Helika

Architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika přijala do funkce obchodního a marketingového ředitele Radomíra Němečka, který zde uplatní své zkušenosti nabyté za 23 let úspěšného působení na realitním a developerském trhu.
Radomír Němeček, obchodní a marketingový ředitel kanceláře Obermeyer Helika
Radomír Němeček, obchodní a marketingový ředitel kanceláře Obermeyer Helika
autor: Kanovits Gabor

Radomír Němeček bude zodpovědný za vedení obchodního a marketingového týmu a za jednání s klíčovými klienty. Na starosti bude mít mimo jiné získávání nových zakázek a posílení značky Obermeyer v Česku a na Slovensku.

V nové funkci Radomír Němeček zúročí svou dlouholetou praxi ve vedoucích pozicích poradenských a developerských společností, mezi něž patří realitní kancelář Ryden/Knight Frank, poradenská společnost CBRE či mezinárodní developerská společnost TriGranit, kde měl na starosti mimo jiné marketing a pronájmy pražského kancelářského komplexu Luxembourg Plaza a následně založení a řízení developerského týmu v bratislavské pobočce. Na začátku roku 2009 se Radomír Němeček přesunul zpět do Prahy, kde se věnoval realitnímu poradenství. Od října 2010 pracoval jako generální ředitel rezidenčního projektu Central Park Praha, který se mu podařilo po obchodní stránce oživit a přivést k úspěšným prodejům.

Vystudoval Institut oceňování majetku při Vysoké škole ekonomické v Praze. Je jedním ze zakládajících členů Asociace pro rozvoj trhu nemovitosti, kde byl několik let ve správní radě a staral se i o přípravu kapitoly o kancelářském trhu ročenky Trend Report.

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama