reklama
reklama
22. 1. 2016 | poslední aktualizace: 22. 1. 2016  19:30

Martina Možná vede HR společnosti Schindler CZ, technickým ředitelem je Václav Bubeníček

Společnost Schindler CZ představila nové obsazení významných postů. Personální ředitelkou je Martina Možná, která bude mít na starosti také bezpečnost zaměstnanců a etický kodex pro Českou i Slovenskou republiku. Technickým ředitelem se stal Václav Bubeníček, který ve firmě působí více než deset let.
-rkp
Martina Možná personální ředitelka, Václav Bubeníček technický ředitel společnosti Schindler CZ
Martina Možná personální ředitelka, Václav Bubeníček technický ředitel společnosti Schindler CZ
autor: archiv

Martina Možná si za svou více než patnáctiletou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů vyzkoušela jak poradenskou činnost, tak řízení personálního oddělení ve finančním sektoru a v oboru vzdělávání. Působila například ve společnostech AXA, PricewaterhouseCoopers Česká republika a International School of Prague.

„Mezi mé priority patří opravdové propojení byznysu, efektivity a práce s lidmi tak, aby byli spokojení i naši zákazníci a obchodní partneři. Za nezbytný považuji servis s klientským přístupem k zaměstnancům a komunikaci,“ říká Martina Možná. Zaměří se také na další podporu profesního rozvoje zaměstnanců.

Ve volném čase se absolventka Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd, obor sociologie, věnuje své rodině, sportuje (mimo jiné běhá maratóny), chodí do divadla, učí se hrát na piano a studuje cizí jazyky.

 

Václav Bubeníček pracuje ve společnosti Schindler CZ 12 let. Zastával pozice prodejce nových instalací, Key Account Managera, vedoucího prodeje a ředitele oblasti Morava.

Na postu technického ředitele se zaměří na posílení orientace technického oddělení na zákazníka. „Podpora prodeje a dalších výkonných složek společnosti je zásadní pro další rozvoj naší společnosti na českém i slovenském trhu,“ říká Václav Bubeníček.

Mezi jeho zájmy patří psychologie (s důrazem na celkový rozvoj člověka) a cyklistika ve všech formách. Má rád přírodu, především hory, a to jak v zimě, tak v létě. Václav Bubeníček má 3 dcery.

 

Martina Možná i Václav Bubeníček nastoupili na své pozice v průběhu posledního čtvrtletí roku 2015.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama