reklama
reklama
20. 1. 2016 | poslední aktualizace: 20. 1. 2016  14:55

Milan Cáder a Pavel Kuhn posilují tým společnosti Home Credit

S příchodem roku 2016 uvítal Home Credit dvě nové posily, Milana Cádera a Pavla Kuhna. V souladu se strategií společnosti se zaměří především na oblast produktů a vývoje inovací. Milan Cáder bude zastávat pozici ředitele Divize Produkty a Pavel Kuhn nastupuje na pozici ředitele inovačního centra.
-rkp
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

„Svým založením, zájmem a zkušeností jsou oba noví kolegové přesně tím, koho potřebujeme, abychom zvládali nápady vymýšlet a proměňovat je ve fungující součást Home Creditu,“ řekl David Bystrzycki, generální ředitel společnosti.

 

Milan Cáder, ředitel Divize Produkty společnosti Home CreditMilan Cáder bude zastávat pozici ředitele Divize Produkty. Má dlouholeté zkušenosti s finančním sektorem, kde se vypracoval z obchodního zástupce až do vrcholového vedení. Po odchodu ze společnosti GE Money byl zodpovědný za B2B sektor a spolupráci se třetímu stranami v Cetelemu. Před nástupem do Home Creditu řídil pět let oblast B2C a Péče o klienty ve společnosti BNP Paribas PF.

Vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor ekonomika a management.  Ve volném čase rád sportuje, cestuje, rybaří, v oblibě má divadlo a film.

„Pro úspěšnou společnost, jakou je Home Credit, je charakteristickým rysem vysoká dynamika inovací a změn. Produkty a na ně navazující procesy musí stále rychleji reagovat na vývoj trhu a potřeby klientů. Je pro mne silnou motivací pracovat s lidmi, kteří se nespokojí jen s „dobrým“ řešením, ale mají neuvadající snahu věci dále zlepšovat,“ zdůraznil Cáder představu o svém působení ve firmě.

 

Pavel Kuhn, ředitel inovačního centra společnosti Home CreditPavel Kuhn, který má patnáctiletou praxi v oblasti strategického marketingu a obchodního rozvoje, nastupuje na pozici ředitele inovačního centra a stává se členem senior managementu. Po vystudování Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava pracoval dva roky na pozici Account Manager ve společnosti Leo Burnett, následně nastoupil do Vodafone, kde na pozicích manažer komunikace a manažer marketingu strávil dohromady devět let. Následně působil v MOPETU CZ jako obchodní a marketingový ředitel. Do Home Creditu se přesunul ze Sazky, kde byl vedoucím marketingu v sekci SAZKAmobil.

„Na svém novém působišti bych chtěl navázat na velký kus práce v oblasti inovací, který odvedl stávající management a v roce 2016 bych se chtěl zaměřit na novinky a rozvoj finančních služeb v digitální oblasti,“ pronesl při příležitosti nástupu do funkce Kuhn. Mezi jeho zájmy patří ultra trail a běžky.

 

Milan Cáder naváže na práci Daniela Šturma, který ve vrcholovém vedení společnosti Home Credit zůstává na pozici ředitele Divize Marketing a nadále se bude věnovat jejímu rozvoji.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama