reklama
reklama
20. 1. 2016 | poslední aktualizace: 20. 1. 2016  13:53

Petr Herman ředitelem HB Reavis v České republice

Skupina HB Reavis jmenovala do funkce ředitele pro Českou republiku Petra Hermana, který dosud ve společnosti působil na pozici Business Development Director a v posledních šesti měsících byl pak pověřen řízením celé české pobočky.
-rkp
Petr Herman, ředitel HB Reavis v České republice
Petr Herman, ředitel HB Reavis v České republice
autor: archiv

Petr Herman získal zkušenosti na vysokých manažerských pozicích. Jeho více než 20letá praxe zahrnuje práci pro Stival Holding, kde působil na pozici vedoucího právního oddělení, poté 13 let spolupracoval se společností Passerinvest Group, v níž zastával funkci obchodního ředitele, vedoucího právního oddělení a zároveň byl členem představenstva. Podílel se na obchodních a marketingových strategiích, pronájmech korporátním klientům, prodeji investičních produktů institucionálním investorům, nákupu pozemků a na jednáních o financování. Rok poté strávil budováním rodinné společnosti K.P.A.R. consulting, která se zaměřuje na akvizice, rekonstrukce a následný pronájem rezidenčních projektů.

 

 

V pozici Business Development Directora se Petr Herman věnoval přípravě a vyhledávání příležitostí k výstavbě nových unikátních kancelářských projektů s cílem nabídnout nájemcům prostory v etablovaných i dynamicky se rozvíjejících pražských lokalitách.

„Od srpna loňského roku vedl Petr Herman dočasně naši českou kancelář. Svého úkolu se ujal energicky a za relativně krátkou dobu se mu povedlo významně přispět k posunu naší společnosti v akvizicích, developmentu i leasingu. Již brzy tak budeme oznamovat významné rozšíření řady našich prestižních klientů, mezi které v České republice patří například Philips, JCDecaux, Hill´s, NCR a nověji také Regus nebo CE Group. S potěšením mohu nyní oznámit jmenování Petra Hermana do pozice ředitele HB Reavis Group CZ. Jsem přesvědčen, že spolu s celým týmem budeme slavit mnoho úspěchů při dalším přinášení unikátních řešení pro naše klienty," řekl Radim Římánek, člen představenstva skupiny HB Reavis zodpovědný mimo jiné za aktivity skupiny v České republice.

Petr Herman je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a postgraduálního studia na College of Europe v belgických Bruggách.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama