reklama
reklama
14. 1. 2016 | poslední aktualizace: 14. 1. 2016  10:10

Adriana De Martini má na starosti personální řízení společnosti HOCHTIEF CZ

Do stavební společnosti HOCHTIEF CZ nastoupila na pozici vedoucí útvaru Personální řízení Adriana De Martini, která se zaměřuje zejména na rozvoj potenciálu a schopností zaměstnanců, získávání nových talentů a implementaci moderních personálních postupů.
-rkp
Adriana De Martini, vedoucí útvaru Personální řízení společnosti HOCHTIEF CZ
Adriana De Martini, vedoucí útvaru Personální řízení společnosti HOCHTIEF CZ
autor: archiv

Adriana De Martini (34 let) pět let pracovala v rakouské personálně-poradenské společnosti HILL International, zkušenosti v oboru má ale více než 10 let. Mimo jiné z interní personalistiky či neziskové sféry, kde spolupracovala s Neurologickou klinikou 2. lékařské fakulty UK. Její specializací je odvětví průmyslu a technologií. Klade důraz na efektivitu práce a dodržování etických principů. Na pozici vedoucí útvaru Personální řízení nahradila Kateřinu Kopeckou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Vystudovala obory psychologie a andragogika-personální řízení na Univerzitě Karlově, část studia absolvovala na Ruprecht-Karls-Universität v Heidel bergu.

Adriana De Martini je vdaná, bydlí v Praze a hovoří anglicky a německy. Mezi její zájmy patří potápění, jízda na horském kole, lezení a lyžování.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama