reklama
reklama
23. 12. 2015 | poslední aktualizace: 23. 12. 2015  18:02

Zita Horešovská provozní ředitelkou společnosti Czech facility

Výraznou osobnost na tuzemském FM trhu do svého vedení získala společnost Czech facility. Na pozici provozní ředitelky a členky představenstva této firmy spravující více než 200 objektů po celé České republice nastoupila Zita Horešovská.
-rkp
Zita Horešovská, provozní ředitelka společnosti Czech facility
Zita Horešovská, provozní ředitelka společnosti Czech facility
autor: Tomas Dittrich

Zita Horešovská bude mít na starosti vztahy s klienty, provozní řízení Area managerů a dodavatelů na spravovaných budovách nebo personální otázky.

„Za svůj aktuálně největší úkol považuji ještě flexibilnější komunikaci našeho provozu s klienty. Jejich požadavky se mění stejně rychle jako trh a my chceme být vždy pro naše klienty silným partnerem. Velmi ráda bych rozšířila naše aktuální působení na trhu v oblasti retailu a obchodních center i o poskytování služeb společnosti Cf v průmyslovych objektech," popisuje svou misi Zita Horešovská.

Chce nadále těžit z řady trvajících referencí Cf, znalosti trhu, včetně měnících se zákonných norem a reakce na ně, a schopnosti působit v rámci integrovaného facility managementu. K jejím prioritám patří i budoucí hlubší spolupráce s oborovými sdruženími a asociacemi jako IFMA.

K naplnění definovaných cílů jí pomohou její dosavadní bohaté zkušenosti v oblasti facility managementu. Posledních pět let působila jako ředitelka divize Facility managementu ve společnosti ROSSY service. Před tím zastávala pozice Property and Asset Manager v developerské a investorské společnosti Europolis Real Estate Asset Management a pozici technické ředitelky v TOP Hotelu Praha.

Je absolventkou Fakulty stavební na ČVUT v Praze, kde vystudovala obor Podnikání a řízení ve stavebnictví.

Je vdaná a má dvě děti. Ve volném čase ráda čte, v zimě lyžuje, a pokud je to možné, tak se vždy těší na odreagování od pracovního vypětí v klidném prostředí golfových areálů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama