reklama
reklama
11. 12. 2015 | poslední aktualizace: 11. 12. 2015  14:07

Petr Valeš ředitelem sektoru výstavby společnosti EKOSPOL

Ve společnosti EKOSPOL, která se zabývá bytovou výstavbou v České republice, dochází s účinností od 1. ledna 2016 k personální změně v sektoru výstavby. Novým ředitelem tohoto sektoru byl jmenován Petr Valeš.
-rkp
Petr Valeš, ředitel sektoru výstavby společnosti EKOSPOL
Petr Valeš, ředitel sektoru výstavby společnosti EKOSPOL
autor: archiv

Petr Valeš (31) nastoupil do společnosti EKOSPOL v říjnu 2014, jako hlavní inženýr projektu a poté v ní působil jako vedoucí oddělení projekce.

„Petr Valeš již prokázal, že složité pracovní úkoly pro něj nejsou nepřekonatelnou překážkou. Například jeho nápad navrhnout u bytů 1+kk oddělený spací kout považuji za jeden z nejlepších nejen v rámci naší společnosti, ale i celého realitního trhu. A stejný vizionářský přístup od něho očekávám i v jeho nové pozici,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě Českého vysokého učení technického v Praze.

Ve svém volném čase se věnuje cestování, cyklistice, lyžování nebo sportovnímu rybolovu.

 

Petr Valeš v nové funkci vystřídá Romana Havlíčka. „Romanu Havlíčkovi za jeho mnohaletou práci pro naši společnost velice děkuji. Pro EKOSPOL odvedl velký kus práce a byl jedním z jeho klíčových manažerů. Svému nástupci nastavil laťku hodně vysoko a její překonání vnímám pro Petra Valeše jako velkou výzvu,“ dodává Evžen Korec.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama