reklama
reklama
4. 12. 2015 | poslední aktualizace: 4. 12. 2015  16:46

Irena Huňková zvolena předsedkyní zlínské krajské hospodářské komory

Post předsedkyně krajské hospodářské komory Zlínského kraje na další tři roky obhájila Irena Huňková. Zvolena byla jednomyslně. Poprvé stala předsedkyní krajské komory loni v červenci, kdy nahradila Martinu Dlabajovou, která byla za hnutí ANO zvolena poslankyní Evropského parlamentu.
-rkp
Silueta - žena
Silueta - žena
autor: Shutterstock

Irena Huňková je jednatelkou společnosti Euregnia se sídlem v Uherském Hradišti, která se zabývá daňovým poradenstvím. Krajská komora Zlínského kraje má asi 400 členů.

„Být předsedkyní Krajské hospodářské komory Zlínského kraje je pro mě především závazek vůči členům a také znamení, že jdeme tím správným směrem. Ráda bych i nadále rozvíjela naše aktivity ve všech krajských střediscích, za pomoci mého týmu, který tvoří odborně zdatní spolupracovníci úřadu komory. Pro členy hospodářské komory máme na příští rok připraveny zajímavé akce i semináře a také projekty, které jim mohou přinést nemalý užitek,“ uvedla Huňková.

Místopředsedy představenstva se stali ředitel firmy Promens Robert Zatloukal, Petr Kopecký ze společnosti ZVI a generální ředitel společnosti Hamé Martin Štrupl.

Komora poskytuje firmám poradenství, informační a vzdělávací služby. Podílí se také na organizaci Dnů řemesel, při kterých se studenti mohou seznámit s technickými obory. Firmy ve strojírenství v kraji dlouhodobě poukazují na nedostatek učňů. Od roku 2006 komora provozuje Asistenční centrum pro podporu podnikání žen, které pomohlo vzniku 150 podniků založených ženami.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama