reklama
reklama
26. 11. 2015 | poslední aktualizace: 26. 11. 2015  09:49

Lucie Malá manažerkou rozvoje obchodu společnosti Tétris

Do týmu společnosti Tétris nastoupila jako manažerka rozvoje obchodu Lucie Malá. Bude mít na starosti péči o klienty společnosti a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zároveň bude pomáhat týmu Tétris v řízení projektů a zajišťovat, aby projekty byly dokončeny včas, v rámci smluvních podmínek a ke spokojenosti klientů.
-rkp
Lucie Malá, manažerka rozvoje obchodu společnosti Tétris
Lucie Malá, manažerka rozvoje obchodu společnosti Tétris
autor: Pavlik-FotoSkoda

Lucie Malá pracovala před nástupem do týmu Tétris téměř tři roky ve společnosti Capexus. Má bohaté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti navrhování a realizace interiérů pro nejrůznější typy klientů včetně mezinárodních fondů i lokálních vlastníků v České republice a na Slovensku. Zodpovídala za rozvoj obchodu a péči o klienty, dohled nad projekty od návrhu až po finální dokončení a řízení týmů určených pro jednotlivé projekty. Pomáhala také s otevřením nové pobočky společnosti v Bratislavě.

 

 

Spolupracovala na mnoha zajímavých projektech jak na straně majitelů budov, tak na straně nájemců. Mezi nejzajímavější patří české sídlo IT společnosti Apiary/Karlín Hall II; kanceláře TREI/River Garden I, recepce budovy Diamond Point podle designu Bořka Šípka, sídlo Polského konzulátu v Praze či kanceláře společnosti WolfTheiss v bratislavské Aupark Tower.

Magisterský diplom získala na Fakultě architektury a urbanismu ČVUT v Praze a má akreditaci LEED Green Associate.

Mezi její koníčky patří literatura a běhání.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama