reklama
reklama
5. 11. 2015 | poslední aktualizace: 5. 11. 2015  10:00

Tomáš Hüner ředitelem divize Energy Management společnosti Siemens Česká republika, Vladimír Štěpán přechází na jiné pozice v rámci koncernu

Společnost Siemens Česká republika má nového ředitele divize Energy Management. Od října tuto funkci zastává Tomáš Hüner. Vladimír Štěpán, který tuto funkci doposud vykonával, převezme v rámci koncernu Siemens nové mezinárodní zodpovědnosti, nadále bude ředitelem odštěpného závodu Siemens Industrial Turbomachinery v Brně i ředitelem divizí Power and Gas a Power Generation Services.
-rkp
Tomáš Hüner, ředitel divize Energy Management společnosti Siemens Česká republika
Tomáš Hüner, ředitel divize Energy Management společnosti Siemens Česká republika
autor: Vladimir Weiss

Tomáš Hüner patří mezi respektované odborníky. Celou svou kariéru se pohybuje v oblasti energetiky a průmyslu. Před nástupem do společnosti Siemens působil jako předseda dozorčí rady a ředitel energetických zdrojů společnosti Vršanská uhelná, kde mezi jeho významné aktivity patřila příprava převzetí Elektrárny Počerady. V letech 2006 až 2014 pracoval jako předseda dozorčí rady společnosti ČEPS, a současně, mezi roky 2011 – 2014, zastával pozici předsedy dozorčí rady společnosti OTE. Velké zkušenosti má i z působení ve státní správě, jako náměstek ministra průmyslu a obchodu vedl tvorbu legislativy a koncepcí v energetice a průmyslu (2006 – 2011).  Předtím působil na různých manažerských postech v oblasti výroby a zahraničních akvizic ČEZ nebo Severomoravská energetika, kde v letech 1994 až 2003 vykonával funkci předsedy představenstva a generálního ředitele.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama