reklama
reklama
31. 10. 2015 | poslední aktualizace: 31. 10. 2015  09:13
Kozáková counsel v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners

Daniela Kozáková na pozici counsel v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners

Česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners jmenovala Danielu Kozákovou, která v kanceláři působí již více než 7 let, do pozice counsel. V rámci kanceláře bude i nadále spoluodpovědná za poskytování služeb v oblasti nemovitostí a stavebního práva, zároveň zastřeší právní služby kanceláře týkající se investic do umění a sběratelství.
-rkp
Daniela Kozáková, counsel v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners
Daniela Kozáková, counsel v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners
autor: Paul Pacey

Daniela Kozáková do kanceláře Havel, Holásek & Partners nastoupila v roce 2008. Specializuje se na právo nemovitostí a stavební právo, právo obchodních společností, průmyslové nemovitosti a na poskytování právních služeb především zahraničním investorům. V oblasti akvizic a prodejů nemovitostí se v uplynulých letech účastnila řady transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících. Tyto transakce se týkaly zejména koupě a prodejů obchodních center, kancelářských budov, průmyslových a logistických areálů, včetně několika akvizic nemovitostních projektů ve finančních potížích. V oblasti práva nemovitostí a stavebnictví má zkušenosti zejména s výstavbou a developmentem rezidenčních projektů a nákupních center a s pronájmem komerčních nemovitostí. V kanceláři je Daniela Kozáková též spoluzodpovědná za poskytování právních služeb francouzsky hovořící klientele. Před nástupem do advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners pracovala několik let v nemovitostních týmech pražských poboček významných zahraničních advokátních kanceláří, nejdéle pak v Hogan Lovells.

Na pozici counsel bude Daniela Kozáková kromě svých dosavadních činností odpovědná zejména za právní služby týkající se investic do umění a sběratelství. Této oblasti se věnuje již několik let, loni absolvovala kurz Finance and the Art Market v prestižním Sotheby’s Institutu v Londýně. 

 

Pozice counsel je relativně novým prvkem organizační struktury kanceláře; k jeho vytvoření došlo spolu s ekonomickým a personálním rozvojem firmy, kdy bylo třeba v některých oblastech rozšířit kompetence vedoucích advokátů. Prvním counselem kanceláře se v první polovině letošního roku stala Petra Sochorová, která vede tým specialistů v oblasti pracovního práva.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama