reklama
reklama
29. 10. 2015 | poslední aktualizace: 29. 10. 2015  16:26

Michala Langerová a Zuzana Loudová posilami marketingu a obchodu Kolonial.cz

Online prodejce potravin Kolonial.cz z portfolia E-commerce Holding oznamuje nové posily obchodního i marketingového týmu. Staly se jimi Michala Langerová na pozici Brand Managera a Zuzana Loudová jako nová šéfka obchodu.
-rkp
Michala Langerová, Brand Managerka Kolonial.cz
Michala Langerová, Brand Managerka Kolonial.cz
autor: archiv

Kolonial.cz je služba pro online nákup potravin a drogistického zboží. Známá je především pro svůj unikátní přístup k zákazníkům – přestože se jedná o internetovou službu, vyznává tradiční hodnoty, jako je osobní přístup obchodníků a dobrá znalost zákazníka. Nákupy doručí až za práh kuchyně nehledě na to, v kolikátém patře zákazník bydlí a jak velký a těžký nákup si objednal.

Michala Langerová nastoupila na pozici Brand Managera. Přichází z CZC.cz, kde se na stejné pozici starala o nastavení komunikace značky a jednotlivých kampaní, včetně televizních. Během jejího dvouletého působení se znalost značky CZC.cz na trhu zvýšila o 20 %.

Zuzana Loudová, Kolonial.czZuzana Loudová je další významnou posilou a nastupuje na pozici šéfky obchodu. Zuzana přichází z internetového gigantu Mall.cz, kde působila jako sales manager pro segment malých spotřebičů. Ten pod jejím vedením tvořil druhý největší zdroj obratu celého Mall.cz a v kontextu české e-commerce šlo o nejúspěšnější kategorii s malými spotřebiči.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama