reklama
reklama
29. 10. 2015 | poslední aktualizace: 29. 10. 2015  15:45

Zuzana Pšeničková místopředsedkyní výboru Komory certifikovaných účetních, Petr Píša a Jolana Pražáková jeho novými členy

Komora certifikovaných účetních (KCÚ) zvolila novou místopředsedkyni, jíž se stala Zuzana Pšeničková, která má v oblasti účetnictví již dlouholeté zkušenosti. Novými členy výboru KCÚ se stali Petr Píša a Jolana Pražáková, působící již několik let v Komoře certifikovaných účetních.
-rkp
Zuzana Pšeničková, místopředsedkyně výboru Komory certifikovaných účetních
Zuzana Pšeničková, místopředsedkyně výboru Komory certifikovaných účetních
autor: archiv

Zuzana Pšeničková na Vysoké škole ekonomické v Praze vystudovala obor účetnictví a finanční řízení podniku. Ve VZP ČR byla účetní metodičkou na úseku účetnictví a controllingu. V NESS Logos, a. s.  a v Beiersdorf spol. s. r. o. působila na pozici hlavní účetní. V současnosti se věnuje účetnímu poradenství jako OSVČ. Kromě Komory certifikovaných účetních, jejíž členkou je od roku 2008 a nově také její místopředsedkyní od října tohoto roku, působí též v Jihočeské hospodářské komoře. V letech 2011 a 2012 se stala vítězkou soutěže „Era účet roku“.

O KCÚ

Komora certifikovaných účetních je profesní organizace s mnohaletou tradicí. Je základnou pro profesní účetní, kteří se v ní sdružují po absolvování systému certifikace popř. získání obdobné kvalifikace v jiné z členských organizací International Federation of Accountants (IFAC).

Jolana Pražáková studovala na Vysoké škole ekonomické v Praze. V Českomoravské hypoteční bance byla vedoucí účetního odboru, v České spořitelně působila jako vedoucí oddělení metodiky a v Equa Bank, a. s. zastávala pozici hlavní účetní. V současnosti působí v Sečteno s. r. o. jako audit & controlling manager. Členkou KCÚ je od roku 2004.

Petr Píša vystudoval na Vysoké škole ekonomické v Praze obor účetnictví a finanční řízení podniku. V JConsult Economic Services, s. r. o. byl účetním juniorem a v BDO Appraisal services – Znalecký ústav působil jako analytik. V současnosti zastává pozici konzultanta pro oceňování podniků a posuzování účetnictví v A-Consult plus, spol. s. r. o. Členem KCÚ je od roku 2012.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama