reklama
reklama
22. 10. 2015 | poslední aktualizace: 22. 10. 2015  10:56

Jan Sklenář projektovým ředitelem Jet Investment Management

Po úspěšném vzniku fondu JET I a jeho počátečním upisovacím období probíhají v současné době Capital Calls, díky kterým bude fond JET I realizovat další nové akvizice. Plánuje operovat především v B2B sektoru v ČR a okolních zemích. V této souvislosti posílil tým investiční společnosti Jet Investment Management o nového kolegu Jana Sklenáře.
-rkp
Jan Sklenář, projektový ředitel Jet Investment Management
Jan Sklenář, projektový ředitel Jet Investment Management
autor: archiv

Jan Sklenář (31) od října zastává v investiční společnosti Jet Investment Management pozici Director / Investment Projects. V rámci společnosti bude spolupracovat s kolegy ze strojírenské větve a stane se novým projektovým ředitelem MSV Metal Studénka.

Před nástupem do Jet Investment Management pracoval 7 let v Roland Berger Strategy Consultants, přední mezinárodní konzultační společnosti německého původu. Jako projektový manažer se zde zaměřoval zejména na obory strojírenství, doprava nebo automotive. Pracoval ale třeba i v retailu nebo turismu. V minulosti řídil především due diligence projekty, projekty zaměřené na restrukturalizace a na zlepšování efektivity podniků nebo řídil integrace společností po fúzi.

Strojírenská výroba ve střední Evropě má podle mě velký potenciál, takže se budu primárně zaměřovat na akvizice a rozvoj podniků v této oblasti,” říká Sklenář.

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity, obor podnikové hospodářství. Studoval také v Anglii a ve Finsku.

Je ženatý, ve volném čase ho baví turistika, volejbal nebo čtení knih.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama