reklama
reklama
14. 10. 2015 | poslední aktualizace: 14. 10. 2015  14:31

Změny ve statutárních orgánech společností skupiny CEMEX

Ve skupině CEMEX došlo k částečné změně členů statutárních orgánů. Peter Dajko nadále zůstává jednatelem společností CEMEX Czech Republic s.r.o., ecorec Česko s.r.o. a CEMEX Malešice, s.r.o. a i nadále zastupuje společnost CEMEX Czech Republic s.r.o. při výkonu funkce komplementáře ve dvou komanditních společnostech - CEMEX Sand k.s. a CEMEX Cement k.s. Davida Groha a Vladimíra Hermana ve funkci jednatelů společnosti CEMEX Czech Republic s.r.o. nahradili Karel Köszegi a Hermann Dietrich, kteří rovněž zastupují společnost CEMEX Czech Republic s.r.o. při výkonu funkce komplementáře ve dvou komanditních společnostech - CEMEX Sand, k.s. a CEMEX Cement, k.s.
-rkp
Čtěte více o: personálie | stavebnictví | CEMEX
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Skupina CEMEX je výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005.

Peter Dajko (44) je generálním ředitelem skupiny CEMEX od roku 2011. Nastoupil do CEMEXu v roce 2007 na post Ředitele strategického plánování a posléze pracoval ve funkci Viceprezidenta pro materiály. Před nástupem do společnosti CEMEX působil v oblasti consultingu a private equity jako projektový manažer. V roce 2005 získal titul Master of Business Administration na francouzské univerzitě ESCEM a na Rochester Institute of Technology. V České republice je Peter Dajko jednatelem společností CEMEX Czech Republic s.r.o., ecorec Česko s.r.o. a CEMEX Malešice s.r.o. a zároveň zastupuje společnost CEMEX Czech Republic, s.r.o. při výkonu funkce komplementáře ve společnostech CEMEX Sand k.s. a CEMEX Cement k.s.

 

Hermann Dietrich (43) je jako viceprezident strategického plánování v České republice a Německu zodpovědný za strategické směrování společnosti. Hermann Dietrich nastoupil do Readymixu v roce 1999 a působil na různých pozicích v Německu a Velké Británii. V německém CEMEXu zastával vedoucí pozice ve strategickém plánování. V lednu 2015 se stal novým členem vrcholového vedení CEMEXu v České republice. Hermann Dietrich získal magisterský titul v Obchodní administrativě na univerzitách ve Vídni a Bruselu. Hermann Dietrich je jednatelem společností CEMEX Czech Republic s.r.o. a zároveň zastupuje společnost CEMEX Czech Republic, s.r.o. při výkonu funkce komplementáře ve společnostech CEMEX Sand k.s. a CEMEX Cement k.s.

 

Karel Köszegi (37) v CEMEXu zodpovídá za plánování a forecasting, procurement, vyhodnocování a realizaci strategických investic v ČR a na Slovensku. Karel Köszegi je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, titul MBA získal v oboru marketing a finance na DePaul University of Chicago. K jeho zálibám patří cestování, golf a notafilie. V CEMEXu působí od roku 2010. Zkušenosti nasbíral ve Skupině ČEZ, kde jako expatriot působil v Bosně a Hercegovině, Rumunsku a Turecku. Karel Köszegi je jednatelem společností CEMEX Czech Republic s.r.o. a ecorec Česko s.r.o. a zároveň zastupuje společnost CEMEX Czech Republic, s.r.o. při výkonu funkce komplementáře ve společnostech CEMEX Sand k.s. a CEMEX Cement k.s.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama