reklama
reklama
13. 10. 2015 | poslední aktualizace: 13. 10. 2015  14:37

Luděk Palata prezidentem Keiretsu Forum Prague

Keiretsu Forum Prague je společností pro exkluzivní partnery. Luděk Palata se stal od 1. 10. jejím prezidentem. S celkovým počtem 40 poboček na třech různých kontinentech představuje Keiretsu Forum vůbec největší světovou síť privátních „andělských“ investorů poskytujících startovní a venture (tedy rizikový a rozvojový) kapitál.
-rkp
Luděk Palata, prezident Keiretsu Forum Prague
Luděk Palata, prezident Keiretsu Forum Prague
autor: Vojtech Vlk

Luděk Palata působí v oboru venture capital a private equity od roku 1994. Během své profesionální kariéry realizoval množství investic a úspěšných prodejů firem v mnoha zemích jak ve východní, tak v západní Evropě. Od roku 2013 je členem představenstva České venture kapitálové a private equity asociace (CVCA).

Do roku 1998 byl členem několika týmů investujících do rozvoje malých a středních podniků v České republice. Od roku 1998 řídil české a slovenské aktivity private equity fondů sponzorovaných vlámskou investiční společností GIMV, dále pracoval pro americkou společnost Riverside (globálního private equity investora do malých a středních podniků) a v neposlední řadě se v rámci BH Securities a Proxy Finance podílí na činnosti skupiny v oblasti private equity a korporátního financování.

Do týmu Luděk Palata přináší své dlouholeté zkušenosti v oboru private equity a venture capital včetně svých bohatých kontaktů v investiční, bankovní a podnikatelské sféře, které využije zejména při budování silné členské základny a mezinárodní spolupráci v rámci Fora. 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama