reklama
reklama
29. 9. 2015 | poslední aktualizace: 29. 9. 2015  20:15

Kamil Pavlíček novým šéfem brněnské společnosti UNIFER

Po Stanislavu Gálikovi, který dovedl UNIFER k domluvené metě, je novým šéfem UNIFERU Kamil Pavlíček. Pod jeho vedením začíná ve společném projektu Skypicker.com Olivera Dlouhého a investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka další etapa rozvoje UNIFERu.
-rkp
Kamil Pavlíček, ředitel společnosti UNIFER
Kamil Pavlíček, ředitel společnosti UNIFER
autor: archiv

Kamil Pavlíček (26) před příchodem do UNIFERu působil ve společnostech Ahold a Vitana.

„Jsem vděčný za to, že mám příležitost vést projekt, do kterého jsem se již v jeho prvopočátku zapojil. Zažil jsem pionýrské doby UNIFERu, společně s Davidem Rusňákem, Patrikem Tuzou a Martinem Toncarem“, uvádí nový šéf UNIFERu Kamil Pavlíček, a dodává: „Spojení se Skypickerem zahajujeme novou éru UNIFERu. Dennodenní řízení bude plně na interním management týmu, který má ´drajv´a mou osobní důvěru. To vše je příslibem, že by nová éra UNIFERu mohla být ještě úspěšnější. Do budoucna bych si přál, aby byl UNIFER nejen doplňkem, či dokonce alternativou, ke klasickému vzdělávání, ale také aby ještě více propojoval mladé lidi s komerční sférou.“

Studoval na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, obor Psychologie. Během studií byl členem a následně vedoucím týmu externí komunikace AIESEC Brno. Zároveň získával praxi v Institutu celoživotního vzdělávání při VUT Brno (psychodiagnostika a koučing). Byl hodnotitelem Assessment center v projektu MUNISS, lektorem kurzů Fakulty sociálních studií při Masarykově univerzitě. Aktuálně je v Brně i Praze lektorem Newton College.

Ve volném čase, než jej naplno pohltila práce, se věnoval fotbalu a taekwondu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama