reklama
reklama
8. 9. 2015 | poslední aktualizace: 8. 9. 2015  15:40

Pavel Svoreň předsedou představenstva Teplárny Šternberk a partnerem v DRFG Energy

Pavel Svoreň se stal „novou“ klíčovou osobou pro energetiku v investiční skupině DRFG. Na pozici předsedy představenstva společnosti Teplárna Šternberk, SE střídá Leoše Vídenského, který opouští i samotnou skupinu. Pavel Svoreň se nově stává partnerem ve společnosti DRFG Energy, která zastřešuje energetiku ve skupině.
-rkp
Pavel Svoreň, předseda představenstva Teplárny Šternberk a partner DRFG Energy
Pavel Svoreň, předseda představenstva Teplárny Šternberk a partner DRFG Energy
autor: archiv

Pavel Svoreň se před příchodem do skupiny DRFG zabýval energetikou v rámci angažmá na Ambasádě ČR v Tallinnu, Ministerstvu průmyslu a obchodu a SPP.

„Pavla Svoreně jsem potkal v rámci našeho projektu pro talentované studenty UNIFER. Jeho znalosti energetiky a lidský potenciál vyústily ve vzájemnou spolupráci na projektu výstavby Teplárny Šternberk, za nějž se stal v krátké době plně odpovědným. Na základě pozitivní zkušenosti jsme se dohodli, že se jeho angažmá v rámci skupiny rozšíří a to nejen pozicí předsedy představenstva v pro nás klíčovém projektu, ale i jako partnera DRFG Energy, kde drží 5 % podíl. Teplárna Šternberk startuje na podzim tohoto roku,“ uvádí zakladatel a majoritní vlastník investiční skupiny DRFG, David Rusňák, a dodává: „Momentálně se více koncentrujeme na energetiku, nemovitosti, telekomunikace a finanční služby. Bohužel v nové struktuře skupiny již není dostatečný prostor pro uplatnění Leoše Vídenského, kterému jsme proto umožnili pokračovat v kariéře mimo strukturu DRFG. Tímto bych mu chtěl za dosavadní práci a přínos pro skupinu poděkovat.“

Pavel Svoreň studoval na University of Tallinn a Masarykově Univerzitě, na níž získal magisterský titul v oboru Mezinárodní vztahy a energetická bezpečnost.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama