reklama
reklama
3. 9. 2015 | poslední aktualizace: 3. 9. 2015  00:10

Petr Hodek předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti ČEZ Teplárenská, Vladimíra Gulta odchází do důchodu

Generálním ředitelem společnosti ČEZ Teplárenská ze Skupiny ČEZ je Petr Hodek, který dosud ve firmě působil jako obchodní ředitel. Ve funkci vystřídal Vladimíra Gulta, který odešel do důchodu.
-rkp
Petr Hodek, předseda představenstva a generální ředitel společnosti ČEZ Teplárenská
Petr Hodek, předseda představenstva a generální ředitel společnosti ČEZ Teplárenská
autor: archiv

Petr Hodek ve Skupině ČEZ v minulosti řídil Elektrárnu Hodonín a vedl správu společnosti ČEZ Energetické produkty.

Je absolventem ČVUT Praha, fakulty strojní (obor tepelné a jaderné stroje a zařízení). Titul MBA získal na Prague International Business School při Vysoké škole ekonomické v Praze zaštítěné Manchester Metropolitan University.

 

Novým obchodním ředitelem firmy ČEZ Teplárenská po Hodkovi bude Radim Sobotík, který dosud vedl odbor řízení provozu a péče o zařízení v Ostravě - Vítkovicích.

Vystudoval strojní fakultu ostravské Vysoké školy báňské, na které získal i titul MBA.

 

ČEZ Teplárenská zásobuje teplem zákazníky ve 39 lokalitách v Ústeckém, Karlovarském, Středočeském, Pardubickém, Královéhradeckém, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. Z Elektrárny Hodonín také exportuje teplo do slovenského města Holíč. Ročně firma dodá zhruba 9000 terajoulů tepla pro více než 140.000 domácností a také nemocnice, úřady, školy a průmyslové podniky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama