reklama
reklama
6. 8. 2015 | poslední aktualizace: 6. 8. 2015  16:55

Marcin Krzak country managerem pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu UPS

Společnost UPS oznámila jmenování Marcina Krzaka, novým country managerem pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu se sídlem v Praze. Marcin Krzak bude zodpovídat za vedení více než 500 zaměstnanců a řízení zasilatelských služeb v regionu, který zahrnuje Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | doprava | logistika | zásilka | manažer | UPS
Marcin Krzak, country manager UPS pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu
Marcin Krzak, country manager UPS pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu
autor: archiv

Marcin Krzak (38) nastoupil do UPS Polsko v roce 2005 jako Logistics Manager. Již o rok později byl jmenován výkonným ředitelem UPS SCS Polsko s odpovědností za veškeré aktivity v pozemní, námořní a letecké přepravě. V roce 2007 byl jmenován operations managerem UPS Polsko. Do jeho kompetence spadalo řízení veškerých operací spojených s přepravou zásilek a nákladní přepravy na celém území Polska. Ve funkci nahradil Pavla Adamovského, který na stejné pozici působil od roku 2006 a nyní nastoupil na pozici country managera UPS Polsko.

„Jmenování zkušeného manažera, jakým je Marcin Krzak, podtrhuje naše úsilí povyšovat především zaměstnance z vlastních řad,“ říká Cindy Miller, ředitelka UPS Europe. „Na svou novou pozici přináší bohaté zkušenosti z provozu a jsem přesvědčena, že pod jeho vedením budou naši zákazníci v České republice, na Slovensku a Ukrajině i nadále profitovat z našich schopností poskytovat spolehlivé propojení s globálními trhy.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama