reklama
reklama
6. 8. 2015 | poslední aktualizace: 9. 8. 2015  15:10

Søren Kyhl bude provozním ředitelem Saxo Bank

Globální investiční a obchodní banka Saxo Bank oznámila, že provozním ředitelem (Chief Operating Officer) a členem vedení společnosti se od 1. ledna 2016 stane Søren Kyhl. Jeho jmenování posílí a zefektivní fungování společnosti z hlediska digitálního rozvoje, provozu i výkonnosti.
-rkp
Soren Kyhl, Chief Operating Officer Saxo Bank
Soren Kyhl, Chief Operating Officer Saxo Bank
autor: archiv

Søren Kyhl bude v nově vytvořené pozici zodpovědný za každodenní fungování a provoz, včetně dohledu nad digitální částí provozu, marketingem, datovým provozem a Saxo Privatbank. Søren Kyhl se rovněž stane členem nejvyššího vedení společnosti, do kterého patří Kim Fournais a Lars Seier Christensen, spoluzakladatelé a ředitelé společnosti, a Steen Blaafalk, Group Chief Financial & Risk Officer.

„Jmenování Sørena Kyhla významně posílí naši společnost jak z hlediska digitálního rozvoje, tak i z hlediska provozu a výkonnosti, což jsou klíčové body, na které se Saxo Bank chce zaměřit. Společně se Sørenem Kyhlem máme nyní silný tým, který podpoří náš další růst. Jeho jedinečné znalosti a zkušenosti jsou pro naši společnost velmi cenné a pomohou nám dále rozvíjet naše podnikání v digitálním věku“, uvedli ke jmenování ve společném prohlášení ředitelé Saxo Bank Kim Fournais a Lars Seier Christensen.

Søren Kyhl přichází do Saxo Bank s bohatými zkušenostmi a řadou vynikajících výsledků, které společně s jeho znalostí finančního sektoru pomohou dále posílit zaměření Saxo Bank na její klíčový byznys. Naposledy pracoval jako vedoucí oddělení Transaction Banking a provozní ředitel v C&I (Corporates and Institutions) v Danske Bank. Během své třináctileté kariéry v Danske Bank pracoval na pozicích Global Head of Sales of Danske Markets a Global Head of Research, Quant and Business Development. ´

Søren Kyhl má doktorát z ekonomie z University of Copenhagen.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama