reklama
reklama
6. 8. 2015 | poslední aktualizace: 6. 8. 2015  09:20

Jaroslav Kumbera ředitelem autofinancování v Raiffeisen - Leasing

Ředitelem oddělení autofinancování společnosti Raiffeisen - Leasing byl jmenován Jaroslav Kumbera. Na nové pozici se zaměří zejména na prohloubení spolupráce s klienty Raiffeisenbank, optimalizaci procesů a na další rozvoj spolupráce s dealery a partnerskými sítěmi. Cílem Jaroslava Kumbery je posílit tržní podíl Raiffeisen - Leasing v oblasti autofinancování.
-rkp
Jaroslav Kumbera, ředitel autofinancování ve společnosti Raiffeisen - Leasing
Jaroslav Kumbera, ředitel autofinancování ve společnosti Raiffeisen - Leasing
autor: archiv

Jaroslav Kumbera (37) má dlouholeté zkušenosti s leasingovým trhem i se specifickým odvětvím autofinancování. V Raiffeisen - Leasing pracuje téměř osm let, nejdříve jako Account Manager, od roku 2009 pak jako Produktový manažer se zodpovědností za rozvoj produktů zejména v oblasti financování aut. Do skupiny Raiffeisen přišel z Leasingu České spořitelny.

Letos v květnu převzal odpovědnost za celý obchodní tým, jehož zaměřením je financování osobních a užitkových vozů. „V nové pozici se budu soustředit zejména na prohloubení spolupráce s klienty Raiffeisenbank. Je to můj klíčový úkol, protože spolupráce s pobočkami Raiffeisenbank je v rámci naší finanční skupiny důležitá a přirozená.“ vysvětluje Kumbera.

Jaroslav Kumbera se narodil v Klatovech a po studiu gymnázia se rozhodl pro Matematicko-fyzikální fakultu na Univerzitě Karlově v Praze. Jedny z prvních pracovních zkušeností získal v Leasingu České spořitelny, kde působil čtyři roky.

Je svobodný a práci považuje za jeden ze svých koníčků. Těmi dalšími jsou cestování, motorismus, jízda na koni a potápění.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama