reklama
reklama
1. 7. 2015 | poslední aktualizace: 1. 7. 2015  15:25

Šárka Heyna Fuchsová šéfkou zastoupení Volva v ČR

Novou generální ředitelkou zastoupení značky Volvo pro ČR je ode dneška dosavadní manažerka prodeje Šárka Heyna Fuchsová. Ve funkci vystřídala Franka Versaevela, který bude nově řídit tureckého dovozce Volva.
-rkp
Šárka Heyna Fuchsová, generální ředitelka zastoupení značky Volvo pro ČR
Šárka Heyna Fuchsová, generální ředitelka zastoupení značky Volvo pro ČR
autor: archiv

Šárka Heyna Fuchsová se tak, po řadě let řízení českého zastoupení švédské automobilky zahraničními manažery, ujímá vedení jako první Češka. V zastoupení značky Volvo pracuje už 16 let. Po zkušenostech z obchodního oddělení reklamní agentury Young & Rubicam nastoupila v roce 1999 do tehdejší společnosti Volvo Auto Czech jako marketingová manažerka a od té doby prošla řadou oddělení. Čtyři roky také vedla největší dealerství Volva v České republice. Pozici manažerky prodeje zastávala poslední čtyři roky.

"Jsem velmi ráda, že jsem dostala příležitost díky svým dlouholetým zkušenostem zajistit kontinuitu naší obchodní činnosti a strategie v době, kdy nás čeká na naše poměry nevídaná, zásadní obměna stávajících modelů Volvo," uvedla Heyna Fuchsová.

Vedle chystaných modelových změn, kdy je pro příštích pět let ohlášen příchod dvanáctky zcela nových modelů, čeká čerstvou šéfku Volva také zásadní obměna všech prodejen celé dealerské sítě a servisů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama