reklama
reklama
25. 6. 2015 | poslední aktualizace: 25. 6. 2015  15:50

Tereza Píchalová tiskovou mluvčí společnosti Partners

Na pozici tiskové mluvčí společnosti Partners nově nastoupila Tereza Píchalová. Po letech zkušeností v redakci Lidových novin, nakladatelství a v oblasti PR převezme začátkem července odpovědnost za veškerou mediální komunikaci Partners.
-rkp
Tereza Píchalová, tisková mluvčí společnosti Partners
Tereza Píchalová, tisková mluvčí společnosti Partners
autor: archiv

Tereza Píchalová se profesně dlouhodobě pohybuje v oblasti médií a PR. Byla redaktorkou Lidových novin a odborného nakladatelství Linde Praha. Zkušenosti z oblasti PR získala v tiskovém odboru vicepremiérky Karolíny Peake na Úřadu vlády ČR a také jako PR manažerka neziskové organizace Vím, co jím a piju. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

„Těším se, že navážu na mnohé redakční spolupráce Partners v oblasti osobních financí. Analytici a mediální tváře Partners jsou skvěle etablovaní v českých denících i na zpravodajských portálech a s jejich odbornými znalostmi bych chtěla dále pracovat. Mým cílem je poskytovat redakcím rychlé a užitečné odpovědi, přicházet s tipy na zajímavá témata a navazovat spolupráci s dalšími médii. Díky vlastní praxi v redakci Lidových novin mám přehled o tom, co je pro novináře důležité a zajímavé,“ říká Tereza Píchalová.

Na pozici nahradí Violu Baštýřovou, která ve funkci skončila začátkem června.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama