reklama
reklama
24. 6. 2015 | poslední aktualizace: 24. 6. 2015  09:51

Jiří Koukola generálním ředitelem strojírny PBS INDUSTRY

Ve společnosti PBS INDUSTRY, tradiční třebíčské strojírně, dojde od 1. července ke změně na postu generálního ředitele. Společnost bude nově řídit Jiří Koukola. Jeho předchůdce Ladislav Houžva, který byl v této funkci 14 let, nadále zůstává předsedou představenstva společnosti. Původní akcionářská struktura je zachována a majoritním vlastníkem akcií nadále zůstává brněnská investiční společnost JET Investment.
-rkp
Jiří Koukola, generální ředitel strojírny PBS INDUSTRY
Jiří Koukola, generální ředitel strojírny PBS INDUSTRY
autor: archiv

Jiří Koukola (37) doposud ve společnosti zastával pozici obchodního ředitele. Před příchodem do PBS INDUSTRY pracoval ve společnosti VÍTKOVICE POWER ENGINEERING, která je součástí strojírenského holdingu VÍTKOVICE.

Pro své působení v PBS INDUSTRY si jako jednu z priorit klade posílení pozice společnosti na zahraničních trzích. Mezi jeho další priority patří také zefektivnění a rozšíření výrobních kapacit a v neposlední řadě i zvýšení podílu výroby s vyšší přidanou hodnotou, zejména pro oblast energetických zařízení. Velký důraz přikládá vzdělávání a rozvoji zaměstnanců i vlastního know-how.        

Je absolventem Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně. Je ženatý a má dvě děti.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama