reklama
reklama
24. 6. 2015 | poslední aktualizace: 24. 6. 2015  08:00

Rostislav Dvořák předsedou SČMVD

Na 24. valném shromáždění Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD), které se konalo v pondělí 22. června v Nymburku, byl předsedou představenstva pro funkční období 2015-2019 zvolen Rostislav Dvořák, který funkci předsedy svazu zastával v předchozím funkčním období od roku 2011.
-rkp
Čtěte více o: personálie | předseda | svaz | družstvo
Rostislav Dvořák, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev
Rostislav Dvořák, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev
autor: Michal Novotný

Předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev Rostislav Dvořák je v současnosti rovněž předsedou představenstva Družstevní Asociace ČR, viceprezidentem Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR, místopředsedou představenstva Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina a české družstevnictví zastupuje od roku 2013 v představenstvu Družstev Evropa. Před svým zvolením do funkce předsedy SČMVD v roce 2011 byl dlouholetým předsedou oděvního družstva Vývoj Třešť.

Svaz českých a moravských výrobních družstev patří mezi největší a nejvýznamnější svazy zaměstnavatelů v České republice. V rámci programu 24. valného shromáždění SČMVD proběhla volba předsedy, členů představenstva a kontrolní komise svazu pro funkční období 2015–2019. Prvním místopředsedou svazu byl zvolen Martin Beran, předseda Dřevotvar Jablonné nad Orlicí, místopředsedou pro řešení problematiky družstev sídlících na území Moravy byl zvolen Leo Doseděl, předseda Moděva Konice, a místopředsedou pro řešení problematiky družstev sídlících na území Čech byl zvolen Josef Hančl, předseda Inva Litoměřice.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama