reklama
reklama
15. 6. 2015 | poslední aktualizace: 15. 6. 2015  14:30

Colin Maddocks finančním ředitelem Mazda Motor Europe

Společnost Mazda Motor Europe oznámila, že současný ředitel Financial Services Mazda Motor Europe Colin Maddocks bude od října letošního roku jmenován do pozice Chief Financial Officer (CFO). Ve funkci nahradí Steva Robertsona, který před odchodem do důchodu v roce 2016, převezme pozici Senior Leadera pro klíčové podnikové projekty.
-rkp
Colin Maddocks, finanční ředitel Mazda Motor Europe
Colin Maddocks, finanční ředitel Mazda Motor Europe
autor: archiv

Colin Maddocks (45) začal svou dráhu ve společnosti Mazda v roce 2005 jako ředitel rozvoje sítě a financování. V roce 2009 se stal ředitelem pro finanční služby. Od té doby jel zodpovědný za novou strategii společnosti v oblasti finančních služeb se zaměřením na vztahy s bankovními partnery. Od roku 2014 je součástí výkonného výboru společnosti.

Colin Maddocks bude ve své nové pozici spolupracovat s prezidentem a generálním ředitelem společnosti Mazda Motor Europe Jeffem Guytonem. "Colin do nové role přináší bohaté zkušenosti v oblasti rozvoje dealerské sítě, financí a obchodní strategie," říká Jeff Guyton, prezident a generální ředitel společnosti Mazda Motor Europe.Steve Robertson nastoupil do společnosti v roce 2001 jako finanční ředitel v Mazda Motors UK. V letech 2005-2009 velmi přispěl k rozvoji obchodní strategie společnosti. Před nástupem do společnosti Mazda, získal hluboké zkušenosti v automobilovém průmyslu, především u automobilky Ford.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama